Zagubienie miłości: Dramatyczna historia z Lublina

Thasibo S., 27-letni obywatel Zimbabwe mieszkający w Lublinie, cieszył się początkowo szczęśliwą miłością, która jednak z czasem zmieniła się w scenariusz pełen zazdrości, przemocy i tragicznego finału. Pewnego dnia, powróciwszy do swojego domu wcześniej niż zwykle, pokój jego serca napełnił się furia. Powód? Zastał swoją ukochaną w intymnym momencie z innym mężczyzną.

Przepełniony gniewem i rozpaczą, Thasibo S. nie potrafił opanować swoich emocji. W eksplozji złości skierował swoją agresję zarówno na swoją partnerkę, jak i na jej nowego towarzysza. Nieszczęsna kobieta stała się głównym celem jego furii. Brutalnie ją pobił, a nawet uderzył ją butelką w głowę.

Jednak to nie było koniec jej męki – wyszczerzony w gniewie Thasibo S. chwycił widelec i zaczął nią ranić. W końcu jednak, posunął się jeszcze dalej – schwytawszy nóż, zbliżył się do niej z groźnie lśniącym ostrzem skierowanym w jej stronę.

Odtąd sytuacja stała się jeszcze bardziej dramatyczna. Dziewczyna, przerażona i doprowadzona do ostateczności przez brutalne ataki swojego partnera, podjęła desperacką decyzję. Otworzyła okno i skoczyła, próbując uciec przed śmiertelnym zagrożeniem.