Prace remontowe na skrzyżowaniu Krochmalnej z Cukrowniczą

Kierowcy powinni wieczorami omijać ul. Krochmalną. Start prac remontowych.

W środowy wieczór (6 października) wykonawca zacznie prace remontowe.

W okolicy skrzyżowania ulicy Krochmalnej i ulicy Cukrowniczej zaczyna się właśnie budowa instalacji kanalizacyjnej. Chodzi głównie o stworzenie dobrych odpływów wody deszczowej.

Budowa kanalizacji deszczowej jest bowiem powiązana z pracami nad Dworcem Metropolitalnym w Lublinie. To część zaplecza całej budowy. Prace nad budową nowego dworca w stolicy województwa lubelskiego co kilka dni są powodem kolejnych niedogodności dla kierowców w mieście.

Tym razem pomyślano o kierowcach

Prace remontowe na ul. Krochmalnej będą rozpoczynać się wieczorami. Od godziny 18:00 do szóstej rano kierowcy będą musieli poruszać się w ruchu wahadłowym. Każdego ranka , pod koniec prac, robotnicy udrożnią jednak przejazd w obu kierunkach. Kierowcy będą się więc mogli przemieszczać tą drogą w miarę normalnie.

Utrudnienia mogą potrwać przez tydzień. Zgodnie z planem prace przy remoncie kanalizacji mają się zakończyć do 12 października.

Jakby tego było mało, prace na ulicy Krochmalnej odbywają się też w okolicach Ronda Sportowców. Połączenie tych dwóch budów może być prawdziwym utrapieniem dla kierowców poruszających się w tamtej okolicy w najbliższym tygodniu.