Motor Lublin zremisował z Wigrami

Motor Lublin – Wigry Suwałki: remis wywalczony w ostatniej akcji meczu

W ten weekend zespoły eWinner 2. Ligi piłki nożnej rozgrywają mecze w ramach trzynastej kolejki. Wczoraj Motor Lublin podejmował gościu z Suwałk.

Wigry Suwałki szybko objęły prowadzenie

Zespół dość szybko wyszedł na prowadzenie. Już w dziewiętnastej minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Michalski. Dostał bardzo dobrą piłkę od kolegi z drużyny i stanął oko w oko z bramkarzem Motoru. Sebastian Madejski próbował interweniować, jednak przy dobrym strzale Michalskiego był bez szans.

Lublinianie nie potrafili jednak pokonać już bramkarza gości. Jednobramkowe prowadzenie Wigier Suwałki utrzymywało się więc do końca pierwszej połowy.

Drużyna Marka Saganowskiego walczyła do końca

Zawodnicy Motoru Lublin przez całą drugą połowę próbowali znaleźć drogę do bramki gości. Wiele akcji zakończyło się fiaskiem, ale Motor zdołał wyrównać.

W samej końcówce, w 95 minucie, zespół ze stolicy województwa lubelskiego przeprowadził szybką kontrę. Krzysztof Popski zdołał umieścić piłkę w siatce rywali, czym doprowadził do wyrównania. To była ostatnia akcja w tym meczu.

Motor Lublin 1:1 Wigry Suwałki (19′ Kacper Michalski, 90’+5′ Krzysztof Popski).

Mecz rozgrywany na lubelskim stadionie obejrzało niemal dwa i pół tysiąca spotkań. W przyszłą sobotę (23 października) Motor Lublin pojedzie do Ostródy, gdzie zmierzy się z miejscowym Sokołem. Motor ma na swoim koncie 21 punktów i plasuje się na wysokim, piątym miejscu w tabeli trzeciego stopnia rozgrywkowego w Polsce. Nadzieje na awans do wyższej klasy nie są więc bezpodstawne.

fot. Motor Lublin