Płatny parking pod Auchan

Płatny parking pod Auchan – biegnij po bilet, bo dostaniesz mandat!

Sklep Auchan przy ulicy Chodźki w Lublinie niedawno wprowadził opłatę dla parkowanie. Ma to zapobiegać zajmowaniu miejsc przez osoby inne, niż klienci sklepu. Jest jednak pewien problem. Płatne parkowanie pod Auchan może okazać się wyjątkowo drogie nawet dla kupujących w markecie!

Płatne parkowanie pod Auchan – jak to działa?

Tak, jak w przypadku wielu innych marketów, pod Auchanem znajduje się spory parking. Jest przeznaczony dla klientów sklepu, jednak często parkują tam także inne osoby. Pobliscy mieszkańcy, a także osoby załatwiające różne sprawy w okolicy chętnie korzystali z parkingu przy ul. Chodźki w Lublinie. Niedawno ten proceder został ukrócony przez właściciela parkingu.

Płatne parkowanie pod Auchan wprowadzono niedawno. Po zostawieniu samochodu na miejscu należy pobrać bilet,

Klienci muszą się spieszyć z pobraniem biletu

Niektórzy klienci sklepu Auchan skarżą się, że zanim zdążą pobrać bilet parkingowy, obsługa parkingu wystawia im mandaty za parkowanie bez biletu. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Mamy nadzieję, że pracownicy Auchan podejdą do tej sprawy racjonalnie i pozytywnie rozpatrzą reklamacje klientów, którzy otrzymali mandaty.

Parking przy Auchan jest darmowy przez 120 minut. Taki czas pozwala na swobodne, niespieszne zrobienie zakupów. Wprowadzenie biletów parkingowych przy Auchan jest zrozumiałe, przynosi też korzyści klientom sklepu. Jeśli parking nie będzie zajmowany przez osoby trzecie, więcej miejsc zostaje właśnie dla kupujących w Auchanie.

W zeszłym roku sporo mówiło się o zamknięciu kolejnych sklepów marki Auchan. Jak widać, dotyczyło to tylko niektórych sklepów sieci. Lubelski market ma się dobrze.