Tragiczny wypadek w Lublinie

Dziś rano doszło do tragicznego wypadku. W wyniku zdarzenia zginęły trzy młode osoby, a czwarta jest w ciężkim stanie. Co dokładnie się wydarzyło?

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem

Według policji, 18-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem z nieustalonych przyczyn. W wyniku wypadku zginęły trzy osoby, które podróżowały samochodem wraz z kierowcą. Nie żyje 17-letni pasażer i 16-letnia pasażerka oraz kierowca pojazdu. 16-letni nastolatek został wyciągnięty z wraku przez świadków i przewieziony do szpitala. Obecnie stan chłopca jest ciężki, ale stabilny.

Śledztwo w sprawie

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wypadku. Warto wspomnieć, że młody kierowca prawo jazdy uzyskał zaledwie kilka tygodni wcześniej. Na ten moment wiadomo, że policja przesłuchuje świadków i zbiera materiał dowodowy w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Samochód zostanie zbadany przez biegłego pod kątem technicznym, a także odtworzony przebieg wypadku przez specjalistę od rekonstrukcji wypadków drogowych. O dalszych wiadomościach związanych z wydarzeniem będziemy informować.