Drugi Rodzinny Piknik 800 Plus na terenie Lubelszczyzny już w niedzielę

Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiada się najbliższy Rodzinny Piknik 800 plus, który ma miejsce już w nadchodzącą niedzielę, dokładniej dnia 30 lipca. Wydarzenie odbędzie się na terenach stadionu miejscowego w Chełmie, zlokalizowanego przy ulicy Pierwszego Pułku Szwoleżerów pod numerem 15a.

Impreza ta jest drugim tego typu wydarzeniem organizowanym na obszarze województwa lubelskiego. Dla najmłodszych uczestników przewidziano mnóstwo darmowych atrakcji. Będą to między innymi różnego rodzaju warsztaty, animacje dla dzieci, liczne konkursy z nagrodami, a także popularne dmuchańce. Na miejscu nie zabraknie również smakołyków takich jak wata cukrowa czy popcorn. Dodatkowo, goście będą mogli skosztować prawdziwej wojskowej grochówki. Początek pikniku zaplanowano na godzinę 14:00.

Impreza ta będzie również okazją do zdobycia wartościowych informacji dla rodziców. Podczas wydarzenia będą mogli oni dowiedzieć się więcej na temat wsparcia finansowego oferowanego rodzinom oraz szczegółów dotyczących przyznawania świadczeń z programu 800+.