Otwarcie Kongresu Nauki i Biznesu 2023 w Lublinie

W mieście Lublin, żniwo wiedzy i doświadczeń ma miejsce na Kongresie Nauki i Biznesu 2023. Spotkanie to przyciąga liczne osobistości, które będą dyskutować na tematy o istotnym znaczeniu społecznym, gospodarczym, ekonomicznym oraz medycznym.

Kongres inaugurować będą trzy prelekcje otwierające wydarzenie. Przemówienia te przedstawią: Filip Nowak, pełniący rolę prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia; Gertruda Uścińska, obecna prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, która weźmie udział online; oraz reprezentant Ministerstwa Finansów. Dzień ten zdominują również trzy rundy dyskusyjne skupione na istotnych kwestiach. Pierwsza z nich dotyczyć będzie bezpieczeństwa systemu opieki zdrowotnej w naszym kraju. Druga natomiast, skoncentruje się na efektywnej synergii lokalnych podmiotów biznesowych. Ostatnia zaś, poświęcona zostanie problemom polskiej gospodarki stawiającej czoła nowej rzeczywistości społeczno-gospodarczej.

Pierwsze wydarzenia Kongresu Nauki i Biznesu 2023 zaplanowane są na godzinę 10.00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, które stanie się sercem wydarzenia.