Dramatyczne wydarzenia na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Lublinem – dachowanie samochodu osobowego

Na trasie Łęczna-Lublin, na odcinku drogi krajowej nr 82, doszło do groźnego zdarzenia drogowego, w wyniku którego samochód osobowy dachował. Wskutek tego dramatycznego wypadku, jeden z pasów jezdni został całkowicie zablokowany. Niestety, w wyniku tego niefortunnego incydentu jedna osoba doznała obrażeń.

Na miejsce wypadku, który miał miejsce w niedzielę, tuż przed godziną trzynastą trzydzieści, w miejscowości Zofiówka w powiecie łęczyńskim na drodze krajowej nr 82, natychmiast skierowano służby ratunkowe po otrzymaniu informacji o dachowaniu samochodu osobowego. Na miejscu zdarzenia działania podjęły różne służby: straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Z ustaleń wynika, że kierująca citroenem zmierzała w stronę Lublina. Niespodziewanie na prostym odcinku drogi straciła kontrolę nad pojazdem, co doprowadziło do poślizgu auta. W efekcie samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w przepust i dachował w rowie.

Na miejscu zdarzenia nadal trwają działania ratownicze. W wyniku wypadku kierująca autem została poszkodowana i znajduje się obecnie pod opieką medyczną. Kobieta podróżowała samotnie. Policjanci dokładnie badają okoliczności tego tragicznego dachowania. Utrudnienia w ruchu utrzymują się w rejonie zdarzenia, ponieważ jeden z pasów jest zablokowany. Strażacy organizują wahadłowy przepust pojazdów. Przewiduje się, że problemy z ruchem drogowym mogą utrzymywać się do godziny 16:00.