Lublin na weekend – przyleć samolotem i zwiedzaj samochodem

Nie wiesz, gdzie wybrać się na weekend? Pomyśl o Lublinie, mieście wielkich możliwości, które oferuje turystom szereg atrakcji i bogatą ofertę kulinarną. Z pewnością nie można się tutaj nudzić, jeżeli jednak chcesz wolne dni wykorzystać w pełni, zastanów się nad najlepszym sposobem komunikacji.

Samolotem do Lublina

Lotnisko w Lublinie skupia pasażerów z całego świata. Często można tu spotkać także naszych krajanów, którzy przylecieli z innych zakątków Polski, chcąc skrócić sobie czas podróży. Jest to bardzo dobra opcja, szczególnie dla osób z drugiego końca Polski, które mają tylko dwa lub trzy dni na zwiedzenie całego Lublina. Z lotniska do centrum miasta można udać się komunikacją miejską lub skorzystać z alternatywy, jaką jest wypożyczalnia samochodów iPanek.

Wypożycz samochód i ciesz się komfortem zwiedzania

Gdzie się udać, opuszczając Lublin lotnisko? Wypożyczalnia aut iPanek ma swój punkt w pobliżu portu lotniczego, dzięki czemu możesz odebrać zarezerwowany wcześniej samochód w wybranym  miejscu tuż po przylocie. Pojazd zostanie zatankowany i przygotowany do jazdy. Cała usługa obsługiwana jest przy pomocy mobilnej aplikacji, w której można znaleźć wszystkie niezbędne informacje, dotyczące dostępnej floty pojazdów, cennika oraz warunków współpracy. Dzięki aplikacji możesz zamówić samochód na konkretny termin, a będzie na Ciebie czekał, jak dolecisz na miejsce.

Zwiedzanie Lublina wypożyczonym samochodem – zobacz najciekawsze atrakcje

Wypożyczenie samochodu na zwiedzanie Lublina ma swoje zalety, między innymi ze względu na możliwość darmowego parkowania w płatnych strefach. Jeżeli więc interesują Cię atrakcje w centrum miasta, nie musisz bać się o to, że nie znajdziesz darmowego stanowiska dla wypożyczonego samochodu.

Wypożyczalnia iPanek oferuje szeroki wybór pojazdów osobowych, od kompaktowych samochodów miejskich, po większe SUV-y. Nowoczesnym samochodem z pewnością dojedziesz w pobliże Wzgórza Zamkowego i Bramy Krakowskiej oraz innych atrakcji.