Rozpoczęcie sezonu lotów wakacyjnych: Port Lotniczy Lublin oferuje więcej kierunków

Sezon lotów wakacyjnych na Portu Lotniczym Lublin rozpoczął się wcześniej niż zwykle, już pod koniec kwietnia, przynosząc ze sobą 12% wzrost liczby pasażerów w porównaniu do poprzedniego roku. To początek maju, a już obserwujemy zwiększony ruch turystów. Co ciekawe, nie są to tylko mieszkańcy Lublina. Po numerach rejestracyjnych samochodów zaparkowanych wokół terminalu można wywnioskować, że z naszego portu korzystają również turyści z innych województw – mówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Ostatni rok przyniósł rekordową liczbę pasażerów korzystających z usług lubelskiego portu lotniczego podczas sezonu urlopowego. Jak będzie w tym roku? Lubelski port lotniczy przygotował specjalną ofertę dla podróżujących podczas sezonu letniego.

Od teraz pasażerowie będą mieli więcej możliwości wyboru celów swoich podróży. Do października będzie można polecieć pięć razy w tygodniu do popularnej tureckiej Riwierze. Z lubelskiego lotniska dostępne będą również bezpośrednie loty na greckie wyspy: Rodos i Kretę. Co więcej, w tym roku po raz pierwszy będzie można polecieć bezpośrednio do Monastyru w Turcji, co z pewnością ucieszy wielu podróżujących.