Zbliżający się sezon PKO BP Ekstraklasy: Motor Lublin prezentuje nowych zawodników

Motor Lublin, znany klub piłkarski, przechodzi do kolejnej fazy przygotowań do rozpoczęcia sezonu w PKO BP Ekstraklasie, który rusza 21 lipca. W ramach tych przygotowań, klub przekazał wiadomość o kilku nowych twarzach, które zasiliły drużynę. Szczegóły dotyczące tych zmian zostały przekazane przez dyrektora sportowego klubu.

Ostatnio na testach byli obecni trzej gracze. Dwóch z nich reprezentuje Senegal – Christopher Simon, 24-letni pomocnik ofensywny oraz Sidy Ndiaye, pięć lat młodszy od Simona napastnik. Ndiaye ma na swoim koncie występy w reprezentacji U23 swojego kraju. Trzecim zawodnikiem jest polski skrzydłowy Kamil Orlik, również w wieku 24 lat. Orlik, wywodzący się z Legii Warszawa, miał udany sezon w Siarce Tarnobrzeg, gdzie w 32 meczach III ligi zdobył 19 bramek.

Trener Mateusz Stolarski podczas sobotniego sparingu z Koroną Kielce wyraził swoje odczucia na temat nowych graczy. Nie był pewny, kiedy dokładne decyzje dotyczące tych zawodników zostaną podjęte, ale zauważył, że są to ciekawi piłkarze, którzy już teraz pokazują swoje umiejętności. Zwrócił uwagę, że mogą oni być jeszcze nieodkrytymi talentami, a odkrywanie takich talentów to coś, co klub Motor Lublin lubi robić.