Obstawianie zakładów sportowych w Lublinie

Obstawianie zakładów sportowych od lat staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Dobrym dowodem tego jest ciągłe powstawanie nowych stacjonarnych punktów najpopularniejszych firm z sektora bukmacherskiego w naszym mieście. Lublin słynie z kilku lokalnych drużyn sportowych, które odnoszą wiele sukcesów. Obstawianie zakładów sportowych lokalnych drużyn może przynieść dużo więcej emocji niż typowanie wyników popularnych zespołów. Warto szczególnie zwrócić uwagę na rozwijający się w Lublinie żużel, który przynosi mieszkańcom miasta niemało powodów do dumy. Co warto obstawiać w Lublinie? Które lokalne drużyny warto typować?

Co obstawiać w Lublinie?

Niewątpliwe sukcesy odnosi Motor Lublin i jego zmagania w żużlu. Klub Speedway Lublin założony w 2017 roku już rok później, występując pod nazwą Speed Car Motor Lublin, wywalczył awans do Ekstraligi. Drużyna wciąż zdobywa wysokie wyróżnienia w tej dyscyplinie sportu, dlatego należy przypuszczać, że wraz z rozwojem żużlu w Lublinie, zawodnicy odnosić będą coraz większe sukcesy.

Pasjonaci sportu z pewnością będą obstawiać znane drużyny, które często odnoszą sukces w rozgrywkach. Jednakże w Lublinie warto zdecydować się również na typowanie wyników Energa Basket Ligii Kobiet. Kobiece drużyny od lat rywalizują o wysokie wyróżnienia w tej dyscyplinie, a zawodniczki z Lublina pną się w rankingach coraz wyżej. Dlatego więc wspieranie lokalnych rozgrywek może zapewnić realny zysk w postaci wygranych zakładów sportowych.

Zwolenników piłki nożnej zaciekawi w pewnością drużyna piłkarska Motor Lublin, która gra obecnie w II lidze. Klub cieszy się wieloma oddanymi kibicami, którzy regularnie wspierają zawodnikach na meczach.

Stacjonarne punkty

W Lublinie znajduje się wiele stacjonarnych punktów do obstawiania zakładów sportowych, które również figurują w przestrzeni wirtualnej. Z roku na rok lokalizacji przybywa, co wiąże się bezpośrednio ze wzrostem popularności zakładów bukmacherskich w Polsce. Typowanie wyników dla wielu osób to fascynujące zajęcie, które przynosi mnóstwo emocji. Na uwagę zasługują przede wszystkim punkty najpopularniejszych polskich bukmacherów: STS, Fortuny oraz Totolotka.

Fortuna

Zwolennicy Fortuny mogą obstawiać zakłady sportowe w pięciu stacjonarnych punktach na terenie Lublina. Obiekty znajdują się na ulicach:

1). Lubartowskiej 39/1a,

2). Szmaragdowej 24/11,

3). Górskiej 7 lok. 12,

4).1 Maja 57,

5). Weteranów 30 lok. 3.

Star-Typ Sport

Również STS proponuje mieszkańcom Lublina aż osiem lokalizacji, gdzie można obstawiać rozgrywki sportowe. STS ma również w swojej ofercie tzw. bet games, czyli coś co zainteresuje miłośników różnych gier hazardowych. Oczywiście bet games to nie jest stricte hazard, ale jego namiastka. Jeżeli ktoś szuka dodatkowej rozrywki poza obstawianiem wydarzeń sportowych, to znajdzie je w STS. Punkty Start-Typ Sport położone są zarówno w centrum, jak i na obrzeżach miasta. STSy można odnaleźć na ulicach:

1). Okopowej 9,

2). 1 Maja 49,

3). Braci Wieniawskich 5,

4). Łopacińskiego 5/1,

5). Jutrzenki 16 lok. 154,

6). Łabędzia 21 lok. 2.

7). Zana 27/Xvl,

8). Targowej 1.

Totolotek

Na terenie Lublina istnieje możliwość skorzystania również z pięciu punktów stacjonarnych Totolotka. Lokale znajdują się w wyznaczonych punktach na ulicach:

1). Kunickiego 156,

2). Lubartowskiej 22,

3). Głębokiej 10,

4). Sikorskiego 1,

5). Al. Racławickich 15/16.

Wszystkie wymienione punkty cieszą się podobną popularnością, jednakże większy ruch obserwuje się w lokalach zlokalizowanych bliżej centrum.

Na terenie Lublina występuje wiele stacjonarnych punktów przyjmujących zakłady. Warto więc decydować się nie tylko na typowanie wyników najpopularniejszych, ale przede wszystkim lokalnych drużyn sportowych. Wspieranie miejscowych dyscyplin oraz zawodników wpływa pozytywnie na rozwój całej drużyny i regionu, co bezpośrednio przekłada się na inwestowanie w infrastrukturę sportową.