Action otworzył sklep w Lublinie

Nowy sklep z „różnościami” w Lublinie. Co kupisz w Action?

Przy ulicy Orkana 4 w Lublinie wczoraj ogólnopolska sieć otworzyła pierwszy w mieście sklep Action. Znajdziesz tam wiele różności. Markety tej sieci są bardzo chętnie odwiedzane przez mieszkańców innych miast Polski.

Czym jest Action?

Action jest sklepem, w którym można znaleźć niemal wszystko. Od artykułów spożywczych, przez różnego rodzaju dekoracje, zabawki, aż po narzędzia, chemię i artykuły budowlane. Nowy sklep, który wczoraj mogli już odwiedzić pierwsi klienci, został podzielony na aż czternaście sektorów. Łącznie znajduje się tam aż sześć tysięcy różnych produktów.

Największą zaletą sklepów Action ma być niska cena produktów. Na powierzchni ponad dziewięćset metrów kwadratowych Lublinianie i mieszkańcy okolic znajdą więc wiele różnego rodzaju artykułów. Niektóre z nich to rzeczy przydatne w codziennym życiu, inne raczej posłużą jako prezent lub śmieszny gadżet.

Co sprzedaje Action?

Niektórzy mówią, że w Action można znaleźć niemal wszystko. Dostępne tam produkty można podzielić na zabawki, ubrania, akcesoria do sportu, środki czystości, chemię do domu, artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenie domu (także kuchni, łazienki). Nie zabrakło przekąsek i napojów, także marek niedostępnych w Polsce w innych sklepach. W sklepie można także kupić produkty dla czworonogów – zarówno jedzenie, jak i przydatne akcesoria.

Jedną z zasad, którymi kieruje się sieć Action jest częsta wymiana towaru dostępnego w marketach. Co tydzień ma to być nawet 150 nowych pozycji na liście towarów do kupienia w Action.

Świąteczne produkty w Action

Action z pewnością jest sklepem, w którym można zrobić spore, świąteczne zakupy. Mowa nie tylko o artykułach niezbędnych do dekoracji domu, czy ubrania choinki. W Action bez problemu można znaleźć także prezenty, właściwie dla każdego.

Lubelski Action jest otwarty w godzinach 9:00-21:00. W niedziele handlowe sklep zamyka się godzinę wcześniej. To nie pierwszy raz w tym roku, kiedy Action otwiera nowy sklep w kolejnym mieście. Kilka miesięcy klienci dostali możliwość odwiedzenia Actiona w Katowicach.