Drugi Aldi w Lublinie

Sieć marketów ALDI szturmem podbije Lublin? Drugi sklep

Niemieckie dyskonty ALDI nie są może tak rozpoznawalne i popularne, jak Biedronki i LIDL-e. Jest to jednak duży gracz na europejskim rynku, a w ostatnim czasie sieć otwiera swoje sklepy także w Lublinie. W stolicy województwa lubelskiego jutro sieć otworzy kolejny sklep.

W środę otwarcie drugiego ALDI w Lublinie

Do niedawna markety ALDI nie były zbyt rozpoznawalne w tej części Polski. Wkrótce może się to zmienić, gdyż ALDI nie zamierza zwalniać tempa w otwieraniu nowych placówek. W stolicy Lubelszczyzny jutro klienci będą mogli odwiedzić już drugi market ALDI.

W środę 15 grudnia 2021 otworzą się drzwi do sklepu zlokalizowanego przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Zgodnie z doniesieniami, wciąż trwają tam ostatnie prace pozwalające na rozpoczęcie funkcjonowaniu sklepu. Pracownicy ustawiają towar i przygotowują sklep na nadejście klientów. Pierwsi pojawią się już jutro – otwarcie zaplanowane jest na godzinę 6:00.

ALDI jest już w każdym województwie

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez kierownika sprzedaży sieci ALDI w naszym kraju, dyskonty są już w każdym polskim województwie. Sieć dynamicznie się rozwija, a nowe sklepy od razu są projektowane w oparciu o nową koncepcję, jaką sieć ALDI chce przyciągnąć klientów.

Sklepy tej sieci mają przyciągać „świeżością”, co ma być widoczne nie tylko w sposobie ekspozycji, ale także rodzaju sprzedawanego asortymentu. ALDI chce się więc w ten sposób odróżnić od znanych już na polskim rynku supermarketów.

Promocja na otwarcie

Nowy ALDI w Lublinie zachęca przyszłych klientów do odwiedzenia sklepu już w dniu otwarcia. Pojawią się darmowe poczęstunki z foodtrucka, a także atrakcyjne rabaty na wiele produktów.

Pierwszy sklep ALDI w Lublinie położony jest przy ulicy Sendlerowej. To nie koniec – przedstawiciele sieci w Polsce zapowiadają bowiem plany otwarcia kolejnych punktów.

Kolejne sklepy tej sieci pojawiają się też w innych polskich miastach, między innymi w Szczecinie. Tam także ostatnio sieć otworzyła swój drugi sklep w mieście.

Co można kupić w sklepie Aldi?

Sklepy sieci ALDI działają w podobny sposób do innych marketów podobnej wielkości (ok 1,5 tys. metrów kwadratowych). Podobnie, jak w Biedronce i Lidlu, główną część asortymentu w ALDI stanowią artykuły spożywcze. W sklepie można zaopatrzyć się w świeże pieczywo, wędliny, sery, mięso, mrożonki, a także niemal dowolne inne produkty.

Bez problemu w sklepie nie zabrakło też miejsca na inne towary. W ALDI można kupić chemię, artykuły gospodarstwa domowego, produkty dla zwierząt i alkohol. W „koszach” znajdują się natomiast produkty sprzedawane w sklepie tymczasowo – można je znaleźć w gazetkach lub na stronie internetowej sieci.

Nowy ALDI w Lublinie da zatrudnienie kilkunastu osobom i ma powierzchnię półtora tysiąca metrów kwadratowych. Obok sklepu znajduje się spory parking, bezpłatny dla klientów.