Znana aktorka wprowadziła się do Lublina

Znana aktorka zamieszkała w Lublinie

Emilia Komarnicka-Klynstra, znana z serialu „Ranczo” zamieszkałą w stolicy województwa lubelskiego. Co sprowadziło rozpoznawalną aktorkę do Lublina?

Znana aktorka przeprowadza się do Lublina

Emilia Komarnicka-Klynstra urodziła się na Opolszczyźnie – w Brzegu. Pierwsze kroki w branży aktorskiej stawiała w 2007 roku. Rok później ukończyła studia w szkole filmowej w Łodzi. W filmie „Teraz i zawsze” zagrała Martę, lecz najbardziej rozpoznawalna jest z seriali TVP.

Polacy kojarzą obecną mieszkankę z Lublina z seriali „Na dobre i na złe”, a także „Ranczo”, gdzie grała agentkę Monikę. Emilia Komarnicka-Klynstra występuje również w teatrze oraz musicalach. Na tym nie koniec zdolności pani Emilii. Poza aktorstwem jest również wokalistką w zespole „Lola Band”. Dwa lata temu Emilia Komarnicka-Klynstra zdołała zająć drugie miejsce w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” emitowanym w Telewizji Polskiej.

Przeprowadzka do Lublina

Emilia Komarnicka-Klynstra zdecydowała się na przenosiny do naszego miasta ze względu na sytuację zawodową jej męża. Od początku września Redbad Klynstra-Komarnicki jest bowiem dyrektorem lubelskiego Teatru im. J. Osterwy. Nominację otrzymał z rąk samego marszałka województwa.

Znana aktorka umieściła kilka zdjęć z Lublinem w tle w swoich mediach społecznościowych. Jak twierdzi, bardzo podoba jej się nasze miasto, a sama decyzja o przeprowadzce była dobra.

Znana polska aktorka młodego pokolenia robi dużą karierę. Być może kiedyś dostanie międzynarodową rolę, na przykład w serialu Netflixa – Wiedźmin?