Zmarł aktor Teatru Juliusza Osterwy

Tragiczny wypadek na obwodnicy Lubartowa. Zginął aktor lubelskiego teatru

Wczoraj na obwodnicy Lubartowa miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek. Podczas czołowego zderzenia dwóch samochodów zginął aktor lubelskiego teatru. Jak się okazuje, jechał na pogrzeb swojego kolegi po fachu.

Przemysław Gąsiorowicz zginął w wypadku samochodowym

Wiele osób z Lublina może kojarzyć aktora z występów na deskach Teatru imienia Juliusza Osterwy w Lublinie. Przemysław Gąsiorowicz zginął w wypadku, gdy jechał obwodnicą Lubartowa. Zmierzał na pogrzeb innego aktora. Witold Kopeć był jego kolegą, występowali w tym samym teatrze. Aktor występował także w serialach i filmach telewizyjnych, co przysporzyło mu dużej popularności.

Po wypadku Przemysław Gąsiorowicz został szybko przewieziony do szpitala. Niestety zmarł na skutek odniesionych w wypadku obrażeń.

W wypadku uczestniczyło sześć osób.

W wypadku samochodowym na obwodnicy Lubartowa uczestniczyły dwa pojazdy. Zderzyły się czołowo. Pasażerami było łącznie sześć osób, w tym także dzieci. Przemysław Gąsiorowicz zginął w wypadku, a dwie inne osoby trafiły do szpitala. Pozostałej trójce nie stała się większa krzywda.

Witold Kopeć zmarł na początku bieżącego roku. Teatr im. Juliusza Osterwy przekazał taką informację 4. stycznia 2022 roku. Cztery dni później miał się odbyć jego pogrzeb. To właśnie w drodze na niego tragicznie zginął Przemysław Gąsiorowicz.

Zobacz powody, dla których warto chodzić do teatru z dziećmi.

Noworoczny koncert kolęd w teatrze.