Awatary Miast – wyjątkowa atrakcja w Lublinie

Bez wątpienia będzie to jedna z największych atrakcji turystycznych w Polsce. O co dokładnie chodzi? o Awatary Miasta, czyni nowoczesne centrum interaktywnych doznań, które zostanie oficjalnie otwarte w maju w Lublinie.

Co nas czeka na miejscu?

Całość składać się będzie z trzech budynków, w tym dwóch najważniejszych – Kamienicy Legend i Kamienicy Kryminałów. W obu budynkach znajdziemy multimedialne i multisensoryczne atrakcje. Nie zabraknie 300-kilogramowego tronu z żywicy, posągu archanioła Michała o rozpiętości skrzydeł sięgającej pięciu metrów. Oprócz tego będą również interaktywne nagrobki, prawdziwa sala prosektoryjna, czy księżyc o średnicy prawie 2 metrów, świecący własnym światłem.

Recykling w modzie!

W Kamienicy Legend eksponaty wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu. Z kolei w Kamienicy Kryminałów znajdziemy salę prosektoryjną z prawdziwym stołem i narzędziami oraz nagrobki, które wchodzą w interakcje ze zwiedzającymi. W ten sposób odwiedzający będą mogli poczuć niezapomniany klimat. Projekt, ma duże szanse wejść w światową czołówkę tego typu atrakcji. Jest to miejsce w Lublinie, które zatrzyma nas na dłużej i pozwoli doświadczyć historii na własnej skórze.