XV edycja AGRO-PARK Targi Rolnicze 2023

Tłumy ludzi z całej Polski przybywają na XV edycję AGRO-PARK Targi Rolnicze 2023 w Lublinie. Wszyscy, którzy kochają duże maszyny, będą mieli tu co oglądać. Na wystawie można zobaczyć traktory, opryskiwacze, drony i nawet kombajny. To wydarzenie dedykowane zarówno rolnikom, jak i producentom maszyn rolniczych. W tym roku w halach Targów Lublin zaprezentuje się ponad 150 wystawców, więc wystawa jest naprawdę ogromna!

Jak co roku duże zainteresowanie wydarzeniem

Ostatnia edycja wydarzenia, która odbyła się w nietypowym dla Lublina terminie, przyciągnęła blisko 22 tysiące zwiedzających. Jak podkreśla dyrektor projektu, Maciej Wituch, targi dosłownie pachną nowymi maszynami – błyszczący lakier, nowe opony. Na AGRO-PARK Targach Rolniczych w Lublinie można kupić zarówno duże maszyny dla rolników, jak i mniejsze modele dla dzieci.

Drogi sprzęt rolniczy

Maszyny rolnicze, które są prezentowane na targach, są warte nawet kilka milionów złotych, podobnie jak Ferrari w salonie samochodowym. Oglądanie takich maszyn to dla wielu z nas wyjątkowe doświadczenie. Wystawa trwa dziś w godzinach 9-17.