Wakacje 2022/2023 oficjalnie rozpoczęte dla uczniów z Chełma

Otrzymując swoje świadectwa, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie oficjalnie wkroczyli w okres wakacji. Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023 była pełna radości, wzruszeń i pożegnań, a uczestnicy mogli cieszyć się sukcesami naukowymi oraz otrzymanymi dyplomami.

Emocje towarzyszące temu wydarzeniu były ogromne, a momenty te na długo pozostaną w pamięci zarówno młodzieży, jak i nauczycieli. W końcu teraz przed uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego nadeszły upragnione 2 miesiące wytchnienia od codziennego obowiązku chodzenia do szkoły, nauki i pracy nad zdobywaniem wiedzy.

Wakacje to czas nie tylko na odpoczynek od życia szkolnego, ale również na regenerację sił i przygotowanie się do kolejnych naukowych wyzwań, które będą czekać na uczniów po powrocie do szkoły. Jak co roku, także i tym razem można było oglądać galerię zdjęć z uroczystego zakończenia roku szkolnego w chełmskim liceum, która udokumentowała ten wyjątkowy czas dla uczniów i nauczycieli.