Błyskotliwe zwycięstwo Platinum Motor Lublin nad ebut.pl Stal Gorzów

W ostatni piątkowy wieczór, drużyna Platinum Motor Lublin pokazała niebywałe umiejętności na torze, bez trudu triumfując nad ebut.pl Stal Gorzów stosunkiem punktów 52:38. Spotkanie przebiegło pod znakiem niekwestionowanej dominacji lublinian, którzy zasłużenie cieszyli się z wygranej.

Zawodnik Platinum Motor Lublin, Bartosz Zmarzlik, zaprezentował wybitną formę. Wyjechał na tor z determinacją i zrównoważeniem, zdobywając imponujący komplet 15 punktów. Jego występ mógłby być określony jako kosmiczny, biorąc pod uwagę jego niezaprzeczalny talent i niewiarygodną skuteczność.

W drużynie gości z Gorzowa Wielkopolskiego tylko dwóch zawodników potrafiło nawiązać walkę z gospodarzami, ale nawet ich starania nie były w stanie przeciwdziałać fenomenalnej grze lublinian. Nie udało im się przełamać defensywy Platinum Motor Lublin, która była nie do ruszenia tego wieczoru.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tego emocjonującego wydarzenia. Zdjęcia te stanowią doskonałe odzwierciedlenie intensywności spotkania oraz prezentują niezwykłe umiejętności zarówno zwycięskiego teamu, jak i graczy ebut.pl Stal Gorzów.