Jarmark Pawłowski: Ginące Zawody – Czerwone Gitary na 21. edycji tradycyjnego wydarzenia

Zbliża się niezwykle interesujące wydarzenie pełne tradycji i historii – 21. odsłona Jarmarku Pawłowskiego pod nazwą „Ginące Zawody”. Jest to festiwal, który nawiązuje do dawnych jarmarków w Polsce. Wówczas mogliśmy nabyć różnego rodzaju przedmioty i narzędzia codziennego użytku, które były wykonywane ręcznie z dużym zaangażowaniem rzemieślników.

Impreza zaplanowana jest na 6 sierpnia tego roku i odbędzie się na rynku w miejscowości Pawłów, leżącej w gminie Rejowiec Fabryczny, na terenie powiatu chełmskiego. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, aby uczcić to wyjątkowe wydarzenie.

W trakcie jarmarku odbędzie się tradycyjny kiermasz twórczości ludowej, który przyciąga nie tylko lokalnych mieszkańców, ale również turystów z całej Polski. Dodatkowo, dla miłośników folkloru przewidziano koncerty muzyki tradycyjnej, które rozgrzeją atmosferę jarmarku. Nie zabraknie również regionalnych specjałów kulinarnych oraz unikalnych produktów od lokalnych rolników.

Głównym punktem programu będzie występ legendarnego zespołu muzycznego – Czerwonych Gitar. Swoim koncertem wprowadzą oni uczestników w nastrojowy wieczór pełen przebojów. Całość zakończy się tanecznym after-party pod gwiazdami w rytmach granych przez zespół Cookies Band.