Krasnobród zaprasza na weekend pełen atrakcji

Weekend 22 i 23 lipca to dni, w których Krasnobród przeniesie swoich mieszkańców i gości do świata pełnego różnorodnych atrakcji. Organizatorzy zaplanowali szereg imprez i wydarzeń, które odbędą się na terenie rekreacyjnym miasta, przy ulicy Partyzantów, w pobliżu miejscowego zalewu, który cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców i turystów. W programie znajdą się koncerty, zabawy dla dzieci oraz możliwość degustacji potraw z ryb słodkowodnych.

Sobotni poranek (godzina 11) rozpocznie się od rodzinnego rajdu rowerowego, którego start zaplanowano w pobliżu zalewu. Po rajdzie najmłodsi będą mieli okazję skorzystać z zorganizowanego specjalnie dla nich programu. W jego ramach przewidziano liczne konkursy i zabawy, które sprawią radość nie tylko najmłodszym uczestnikom. Sobotnie popołudnie (godzina 18) to czas na blok koncertowy. Na scenie zaprezentują się takie grupy jak Meffis, Coco Jumbo, Top One czy Looks. Na koniec dnia, wszyscy będą mieli okazję bawić się podczas wspólnej dyskoteki pod gwiazdami.

Impreza w Krasnobrodzie to doskonała okazja do spędzenia aktywnego weekendu w malowniczych okolicznościach przyrody a także okazja do poznania lokalnej kultury i tradycji kulinarnej, szczególnie jeśli chodzi o potrawy z ryb słodkowodnych.