W poszukiwaniu zaginionych przyjaciół: jak schronisko w Lublinie pomaga odnaleźć utracone zwierzęta

Nawet myśl o potencjalnym zaginięciu naszego ukochanego psa przechodzi przez nas jak zimny dreszcz. W tym straszliwym scenariuszu, na szczęście, istnieje miejsce, które jest nadzieją dla troskliwych właścicieli – schronisko dla zwierząt w Lublinie. To tu najczęściej trafiają zwierzaki, które zgubiły swój dom. Właściciele mają około 14 dni na ponowne odzyskanie swojego czworonożnego przyjaciela, po czym pies jest udostępniany do adopcji.

Jeżeli zauważyłeś jednego z odnalezionych psów lub, co więcej, jesteś gotów go adoptować, nie wahaj się skontaktować z schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Lublinie. Ta instytucja, położona na ulicy Metalurgicznej 5, jest chętna do pomocy zarówno w sprawach związanych ze znalezieniem zwierzaka, jak i adopcją. Biuro schroniska jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19 oraz w weekendy od 10 do 15. Można się tam dodzwonić pod numerem stacjonarnym 81-466-26-42.

Poza standardowymi godzinami pracy biura, można również skontaktować się poprzez telefon komórkowy pod numerem 500 091 208. Dzięki temu możliwość pomocy w szybkim odnalezieniu twojego zaginionego psa lub adopcji nowego czworonożnego przyjaciela nie jest ograniczona tylko do oficjalnych godzin pracujących.