Wielokulturowe spotkania ludowe w Jatutowie

Sobotni dzień, 22 lipca, zapowiada się wyjątkowo interesująco w malowniczej miejscowości Jatutowie, leżącej w gminie Zamość. Właśnie tam odbędą się biesiadowe spotkania ludowe, które z pewnością przyciągną tłumy miłośników regionalnej kultury i tradycji, oferując wiele atrakcji dla osób w każdym wieku.

Uroczystość rozpocznie się o godzinie 16, a jej plan zakłada liczne atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. Dla dzieci przygotowany zostanie specjalny blok sportowo-rekreacyjny. Organizacją tego elementu imprezy zajmie się miejscowe Stowarzyszenie „Gryf”, które zaplanowało różnorodne gry i zabawy. Dodatkowo, nie zabraknie także pokazów wozów bojowych oraz konkursu kulinarnego.

Od początku imprezy (ok. godz. 16), będzie można usłyszeć zespół Lolek Orkiestra, który wprowadzi publiczność w świat globalnych hitów muzycznych. Po nich na scenie wystąpią kolejno zespoły: 4 Heven, Showmen Szopinek, Veegas oraz Energy Girls. Ci artyści z pewnością zapewnią niesamowite emocje muzyczne i sprawią, że nikt nie opuści tej imprezy niezadowolony.

Na pewno warto odwiedzić Jatutowo 22 lipca i wziąć udział w tych wyjątkowych, pełnych zaśpiewu i przytupu spotkaniach ludowych.