Tragedia w gminie Radecznica: 64-latek zginął, przygnieciony przez ciągnik rolniczy

W lesie na terenie gminy Radecznica doszło do tragicznego wypadku, który pochłonął życie 64-letniego mężczyzny. Ofiara została przytłoczona przez ciężki ciągnik rolniczy, co spowodowało jej śmiertelne obrażenia. Śledczy z policji, działający pod nadzorem prokuratury, intensywnie badają okoliczności i szczegóły tej tragicznej sytuacji.

Szczegółowe informacje na temat zdarzenia przekazała aspirant sztabowa Dorota Krukowska – Bubiło. Według jej relacji, dyżurny komisariatu policji w Zamościu został poinformowany o tragedii w środę, 12 lipca. Odkrycia makabrycznego znaleziska dokonała mieszkanka jednej z miejscowości gminy Radecznica, która natrafiła na przygniecionego ciągnikiem mężczyznę bez oznak życia w lesie niedaleko Gorajca Zastawia.

Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce zdarzenia, potwierdzili, że ofiarą jest 64-letni mieszkaniec gminy Radecznica. Po przybyciu na miejsce lekarza stwierdzono oficjalnie zgon mężczyzny. Wstępne ustalenia śledztwa sugerują, że tragiczny wypadek miał miejsce gdy 64-latek wybrał się rano swoim ciągnikiem rolniczym do lasu po drewno. Przewrócenie pojazdu i przygniecenie mężczyzny najprawdopodobniej miało miejsce podczas zjazdu ze stromego wzniesienia.