Tragiczne zdarzenie drogowe na trasie Krasnystaw – Zamość

Dzień 18 lipca, niestety, nie był dniem pomyślnym dla pewnego kierowcy Audi. Około godziny 13. na drodze krajowej nr 17 w małej miejscowości Izbica, na terenie powiatu krasnostawskiego, doszło do tragicznego zderzenia czołowego. Uczestnikami kolizji były dwa pojazdy – osobowy samochód marki Audi oraz ciężarówka Scania.

Preliminarne ustalenia policji wskazują, że za kierownicą Audi siedział mieszkaniec powiatu zamojskiego. Z nieustalonych jeszcze dokładnie przyczyn, mężczyzna ten zjechał na przeciwny pas ruchu, co niestety zakończyło się bezpośrednim uderzeniem w nadjeżdżającą z naprzeciwka Scanię. Ten dramatyczny incydent spowodował, że kierowca audi odniósł obrażenia i konieczne stało się jego natychmiastowe przetransportowanie do najbliższego szpitala, znajdującego się w Krasnymstawie.

Aktualnie, na miejscu wypadku utrudnienia w ruchu są znaczące. Ruch odbywa się wahadłowo i wymaga dużej ostrożności od innych kierowców. Policja kontynuuje pracę nad ustaleniem szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Niestety, komplikacje związane z przejazdem przez miejsce wypadku mogą potrwać jeszcze kilka następnych godzin.