XXII Transgraniczny Festiwal Pieśni o Roztoczu: Muzykalna uczta w Suścu

Wszyscy entuzjaści sztuk wokalno-tanecznych powinni zaznaczyć w swoim kalendarzu specjalną datę. Do Suśca, malowniczego miasteczka na Roztoczu, 30 lipca zawita XXII Transgraniczny Festiwal Pieśni o Roztoczu. To właśnie tam, w parku noszącym imię Sylwestra Chęcińskiego, zarówno mieszkańcy, jak i przyjezdni będą miały okazję celebrować pieśń i taniec. Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji.

Festiwal rozpocznie się o godzinie 13-tej Gminnym Konkursem Piosenki o Roztoczu, co jest jednym z głównych punktów programu. Najpierw publiczność będzie miała okazję posłuchać laureatów ubiegłorocznej edycji konkursu, którzy z pewnością porwą ją do tańca swoimi wykonaniami. Po nich przewidziany jest finał tegorocznego konkursu – emocje na pewno będą wysokie.

Jednak to dopiero początek muzycznej uczty. Występ zespołu Top One planowany jest na godzinę 17-tą, a po nim na scenie pojawią się trzy kolejne zespoły – Folk Ladies, Roksolana oraz Love Stars. Gwiazdą wieczoru i jednym z najbardziej oczekiwanych punktów programu będzie jednak występ zespołu „Łzy”, który z pewnością przyciągnie tłumy fanów pod scenę XXII Transgranicznego Festiwalu Pieśni o Roztoczu.