"Z miłości do Polski" – festyn rodzinny PiS z udziałem Jarosława Kaczyńskiego w Chełmie

Dzisiejszy dzień, 6 sierpnia, w Chełmie upłynął pod znakiem wydarzenia zorganizowanego pod hasłem „Z miłości do Polski”. W centralnej roli tego głośnego wydarzenia pojawił się Jarosław Kaczyński, prezes partii Prawo i Sprawiedliwość, a zarazem wicepremier kraju.

Niedzielny piknik polityczny PiS odbył się w popularnym miejskim miejscu spotkań, czyli Parku Polan. Wydarzenie przyciągnęło tłumy chełmian, a to za sprawą licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Wśród gości honorowych wydarzenia znalazł się wspomniany wcześniej Jarosław Kaczyński, który nie tylko uczestniczył w imprezie, ale również wygłosił przemówienie. Festyn cieszył się także obecnością aktywistów rządzącej partii z regionu Lubelszczyzny.

Festyn nie ograniczał się tylko do kwestii politycznych. Organizatorzy zadbały o bogaty program atrakcji dla wszystkich uczestników. Dla głodomorów przygotowano grilla oraz stoiska z watą cukrową i lodami. Dzieci miały do swojej dyspozycji dmuchane zamki i inne atrakcje. Wydarzenie urozmaiciły także koła gospodyń wiejskich z okolicznych miejscowości, które serwowały gościom swoje domowe specjały.

Mieszkańcy Chełma, którzy postanowili spędzić niedzielę na pikniku, mieli również możliwość zgłaszania swoich propozycji do tworzonego przez partię PiS programu wyborczego.