"Plan dla Dzielnic": Ostatni etap warsztatów dla mieszkańców Lublina

W listopadowym kalendarzu miasta Lublin pojawią się finałowe spotkania w ramach projektu „Plan dla Dzielnic”. Kolejne warsztaty zostaną zorganizowane w najbliższym czasie dla mieszkańców dzielnic Wieniawa, Zemborzyce i Wrotków.

– Przechodzimy do ostatniej fazy naszego miejskiego programu. Celem tego etapu jest zestawienie wyników z poprzednich spotkań i opracowanie kierunków, które będą podstawą do stworzenia strategii rozwoju dla każdego segmentu naszego miasta – podkreśla Krzysztof Żuk, prezydent miasta Lublin.

Rejestracja na warsztaty odbywa się za pośrednictwem formularza online. Proces zapisów kończy się dzień przed planowanym spotkaniem o godzinie 12.

Pierwsze spotkanie zostanie zorganizowane dla mieszkańców dzielnicy Wieniawa. Odbędzie się ono w środę 15 listopada o godzinie 17 w budynku Rady i Zarządu Dzielnicy, położonym przy Al. Racławickich 22. Następnie, tydzień później 22 listopada o godzinie 17, zaplanowano warsztaty dla mieszkańców Zemborzyc. Spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 39 przy ul. Krężnickiej 156. Ostatnie spotkanie w ramach tego cyklu planowane jest na środę 29 listopada. Warsztaty dla mieszkańców Wrotkowa rozpoczną się o godzinie 17 w Szkole Podstawowej nr 30 przy ul. Nałkowskich 110.