Policja na tropie zaginionej 50-letniej Oleny Fomenko

Władze policyjne prowadzą intensywne poszukiwania Oleny Fomenko, 50-letniej kobiety, która przepadła bez śladu po opuszczeniu szpitala. Od momentu jej wyjścia z placówki medycznej nie udało się nawiązać z nią żadnego kontaktu, co wzbudziło poważne obawy o jej bezpieczeństwo.

Olena Fomenko, zaginiona obywatelka Ukrainy, ostatnio przebywała w Lublinie. Jej opis fizyczny to 168 cm wzrostu, waga wynosząca około 55 kg, ciemne włosy sięgające do ramion i zielone oczy. W dniu tajemniczego zniknięcia miała na sobie kurtkę lub bluzę z kapturem o kolorowych wzorach, granatowe dżinsy oraz jasne buty sportowe.

20 października tego roku Olena opuściła szpital i od tamtej pory nie dała o sobie znać. Nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie apeluje do osób, które mogłyby mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej 50-latki. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej Oleny Fomenko, są proszone o natychmiastowy kontakt z dyżurnym komisariatu 2. na ulicy Walecznych 1 w Lublinie, dzwoniąc pod numer 47 811 45 72 lub korzystając z numeru alarmowego 112.