53-letni kierowca Fiata Ducato zmarł po tragicznej kolizji na ulicy w Lublinie

Pod przewodnictwem prokuratora, siły policyjne są zaangażowane w dochodzenie, które ma na celu wyjaśnienie okoliczności kolizji drogowej, która miała miejsce w poniedziałkowe popołudnie na jednym z lubelskich bulwarów.

Nieszczęśliwe zdarzenie miało miejsce 11 grudnia, nieco po godzinie 17, na alei Solidarności w Lublinie. Jak wynika z początkowych ustaleń policyjnego departamentu ds. ruchu drogowego w Lublinie, mężczyzna kierujący pojazdem marki Fiat Ducato, jadąc w stronę śródmieścia, niespodziewanie skręcił na pas zieleni rozdzielający jezdnie o przeciwnych kierunkach ruchu. Po tym manewrze uderzył w barierę ochronną i zatrzymał swój pojazd – takie informacje podaje komisarz Anna Kamola, członek zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Kierowca, 53-letni mężczyzna, został znaleziony nieprzytomny i natychmiast przewieziony do szpitala karetką pogotowia. Niestety, mimo prób reanimacji, życia mężczyzny nie udało się ocalić.

Ciało zmarłego zostało zabezpieczone na polecenie prokuratora, w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Obecnie policja prowadzi śledztwo mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn tego tragicznego wypadku.