Pierwszy prywatny Jarmark Bożonarodzeniowy na Dworze w Kuliku cieszył się ogromnym zainteresowaniem

Minioną sobotę, w zabytkowym Dworze w Kuliku, położonym w gminie Siedliszcze, odbył się pierwszy prywatny Jarmark Bożonarodzeniowy. Wydarzenie to zgromadziło wielu wystawców, którzy prezentowali świąteczne specjały kulinarne, unikalne przedmioty rzemiosła artystycznego, przepiękne prezenty oraz ozdoby bożonarodzeniowe. Był to debiutancki event tego typu zorganizowany na terenie prywatnym.

Mimo że od samego rana spadały białe płatki śniegu, frekwencja na jarmarku była wysoka. Atmosfera tego dnia była naprawdę niepowtarzalna – pełna świątecznej radości i dobroci. Ogromne wrażenie na uczestnikach zrobiło malownicze otoczenie dworu oraz piękna aleja prowadząca do niego, które dodatkowo podkreślał padający śnieg. Oprócz stoisk oferujących świąteczne towary, na miejscu znalazły się również dwa punkty charytatywne. Dochód z nich został przeznaczony na wsparcie Błażejka oraz pana Mariusza, obywateli gminy Siedliszcze. Najmłodszym uczestnikom jarmarku oferowano możliwość spotkania alpak oraz udziału w warsztatach prowadzonych w kaplicy, gdzie odbył się także koncert świąteczny. Nie mogło oczywiście zabraknąć wizyty samego świętego Mikołaja.

Wśród uczestników jarmarku panowało ogromne zadowolenie. – To było wyjątkowe wydarzenie! Wszystko było perfekcyjnie zorganizowane, a atmosfera niesamowita. Zachwycało piękne otoczenie dworu, a także dekoracje i stoiska wystawców. No i oczywiście niezapomniana wizyta Mikołaja! Całość wydarzenia świadczyła o ogromnym wkładzie pracy w jego przygotowanie. Nic takiego jeszcze u nas nie miało miejsca! Jakże cudownie byłoby, gdyby to stało się imprezą cykliczną. Serdeczne gratulacje dla organizatorów – podkreślała pani Beata.