Port Lotniczy Lublin zwiększa liczbę lotów do Londynu podczas świąteczno-noworocznego okresu

Komunikacja lotnicza między Lublinem a Londynem staje się coraz intensywniejsza, dzięki nowym codziennym połączeniom zapowiedzianym przez Port Lotniczy Lublin. Popularne linie lotnicze Ryanair zdecydowały się na rozszerzenie swojej oferty, dodając dodatkowe rejsy w dniach wtorkowych i sobotnich. Rozszerzona oferta będzie dostępna dla podróżujących w czasie świąteczno-noworocznym, aż do 13 stycznia przyszłego roku.

Zmiany zaczynają obowiązywać już od nadchodzącej soboty, 9 grudnia. Od tego dnia, pasażerowie będą mieli możliwość codziennego lotu do stolicy Wielkiej Brytanii z Lublina. Do tej pory dostępne były loty do londyńskiego Luton pięć razy w tygodniu, jednak teraz liczba ta wzrośnie dzięki dodatkowym rejsom realizowanym przez Ryanaira we wtorki i soboty.

Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin, zaznacza znaczenie połączeń z Wyspami Brytyjskimi: „Od momentu powstania naszego portu lotniczego, komunikacja z Londynem stanowi ważny aspekt naszej działalności. Cieszy się ona niezmienną popularnością wśród naszych pasażerów. Jestem przekonany, że to dodatkowe udogodnienie, oferowane w tym specjalnym okresie pełnym spotkań i rodzinnych odwiedzin, spotka się z ciepłym przyjęciem mieszkańców regionu lubelskiego”.