Zapraszamy na Społeczny Kiermasz Mikołajkowy dla mieszkańców Lublina w galerii Olimp

Z wielką przyjemnością informujemy, że miasto Lublin ponownie organizuje Społeczny Kiermasz Mikołajkowy. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich lubelskich obywateli – dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Wszystko odbędzie się w najbliższą sobotę, 9 grudnia, w galerii handlowej „Olimp”.

– W ramach naszych działań realizujemy wiele projektów, które mają na celu budowanie relacji między pokoleniami. Społeczny Kiermasz Mikołajkowy jest jednym z nich. Jest to wydarzenie skierowane do wszystkich mieszkańców Lublina – zarówno najmłodszych, jak i starszych. To doskonała okazja do rodzinnej zabawy, umocnienia więzi między pokoleniami oraz celebrowania atmosfery nadchodzących świąt Bożego Narodzenia – tłumaczy Monika Lipińska, Zastępczyni Prezydenta Miasta Lublin ds. Społecznych.

Celem kiermaszu jest jednak nie tylko integracja społeczności lokalnej. Podczas wydarzenia zamierzamy promować działalność instytucji, placówek oraz organizacji pozarządowych, które aktywnie pomagają seniorom i osobom niepełnosprawnym. Chcemy również zwrócić uwagę społeczeństwa na potrzeby tych grup. Serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu – dodaje Lipińska.