Poszukiwana od tygodnia 27-latka znaleziona martwa w Lublinie – śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci

Komenda policji w Lublinie otrzymała zgłoszenie dotyczące ciała kobiety, które leżało nieopodal torów kolejowych, dokładnie w rowie. Służby ratunkowe natychmiast udały się na miejsce zdarzenia i rozpoczęły dochodzenie, mające na celu wyjaśnienie przyczyn tajemniczej śmierci. Teraz wiadomo, że nieżyjąca to 27-letnia kobieta z gminy Konopnica, której od ponad tygodnia poszukiwała policja.

Zgłoszenie do służb przekazali przechodnie, którzy zauważyli leżącą przy drodze kobietę. Z relacji wynikało, że nie oddychała. Gdy służby dotarły na miejsce – obok torów kolejowych, w rowie – potwierdziły te doniesienia i odnaleźli wspomnianą kobietę.

Na miejscu zdarzenia była nie tylko policja, ale także straż pożarna oraz ratownicy medyczni. Wszystkie służby szybko określiły lokalizację zdarzenia i podjęły próbę reanimacji kobiety.

Niestety, mimo natychmiastowej interwencji, zgon został stwierdzony na miejscu. Służby ratunkowe postanowiły zabezpieczyć teren wokół ulicy Pliszczyńskiej, na której doszło do tragedii. Dodatkowo, służby podjęły decyzję o zabezpieczeniu ciała zmarłej. Rozpoczęły również działania operacyjne, mające na celu wyjaśnienie wszelkich okoliczności, które doprowadziły do tej smutnej sytuacji.