Traktory rolników przemierzają Lublin, protesty powiatu lubelskiego dobiegają końca

Cała kolumna traktorów pojawiła się na ulicach Lublina. Tymczasem, w trzech różnych miejscowościach w granicach powiatu lubelskiego, protesty rolnicze zakończyły swój bieg.

We wtorek, 20 lutego, protestujący rolnicy intensyfikowali swoje działania. Informacja o zakończeniu protestów w powiecie lubelskim na szosie S12 pojawiła się po godzinie 16:00 ze strony PID GDDKiA.

Pierwszy z protestów odbył się w Bogucinie. Dotyczył on drogi między węzłem Jastków a węzłem Kurów Zachód (trasa S12).

Z kolei drugi odnosił się do Turki i przebiegał na trasie od węzła Lublin Rudnik do węzła Lublin Zadębie.

Trzeci zaś miał miejsce w Płouszowicach i dotyczył odcinka drogi pomiędzy węzłem Lublin Szerokie a węzłem Strzeszkowice.

Także po godzinie 16:00 al. Solidarności na terenie Lublina stała się świadkiem przejazdu całej kolumny traktorów, zmierzających w stronę Zamku Lubelskiego.

Informacje na temat przejazdu traktorów przez Lublin zostały przekazane przez Policję Lubelską około godziny 18:00. Jak informowała, „kolumna ciągników rolniczych poruszająca się powoli jednym pasem ulicy, przemieszczała się kolejno ulicami: Al. Kraśnicka, Al. Solidarności, Al. Tysiąclecia, ul. Witosa, ul. Krańcowa, Wyścigowa, Wrotkowska, Jana Pawła II, Al.Kraśnicka”.