Wyprzedaż sprzętu wojskowego przyciąga tłumy – Regionalny Oddział Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie gospodarzem wydarzenia

Sobota była dniem dużego ruchu przed budynkiem Regionalnego Oddziału Agencji Mienia Wojskowego, gdzie entuzjaści militariów oraz praktyczni konsumenci zgromadzili się na wiosennej wyprzedaży. Ta instytucja, której głównym zadaniem jest sprzedaż sprzętu z demobilu, przyciągnęła liczne tłumy.

Nie tylko sprzęt po zasłużonej służbie, ale także elementy wyposażenia, które niegdyś pełniły rolę codziennych narzędzi pracy dla polskich żołnierzy, znalazły swoje miejsce na wyprzedaży. Kombinezon pilota Dęblińskiej Szkoły Orląt, choć pierwotnie stworzony do użytku w kabinie sterowej, może mieć dziś zastosowanie w różnych dziedzinach. Zestaw elektrotechniczny, menażki oraz wojskowe odzież – to tylko kilka pozycji z długiej listy produktów dostępnych na sprzedaż. Długa była również kolejka osób zainteresowanych tymi unikalnymi przedmiotami.

Regionalny Oddział Agencji Mienia Wojskowego cieszy się sporym zainteresowaniem nie tylko ze strony miłośników militariów, ale również osób, które widzą w sprzęcie wojskowym praktyczne rozwiązania na co dzień.

Dochód z wyprzedaży sprzętu i ubrań z demobilu jest przeznaczany na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych, co jest dodatkowym atutem dla tych, którzy decydują się na zakupy w tej placówce.