Wystawa samochodowa Moto Session w Lublinie to raj dla miłośników motoryzacji

Zapaleni wielbiciele motoryzacji mogą świętować. Cały weekend sala Targów Lublin jest miejscem ekscytującej imprezy Motor Session. W ramach tego wydarzenia prezentowane są najbardziej luksusowe samochody dostępne na rynku, a także pokazy driftu i inne zmagania przeprowadzane przez motocyklistów.

Jest co podziwiać. Mimo że luksusowe samochody stają się coraz bardziej powszechne na polskich drogach, na tej wystawie można zobaczyć również unikalne egzemplarze. Właściciel jednego z nich postanowił sprawić sobie i swoim pasażerom nieco luksusu, dodając firanki, uchwyty na napoje i wystające koła. Najdroższy model, który można podziwiać podczas lubelskiej Moto Session, kosztuje kilka milionów złotych. Mimo że nie jest to miejsce do kupowania tak drogich pojazdów, goście mogą wynająć je na jeden lub dwa dni lub przynajmniej zrobić sobie zdjęcie obok swojego wymarzonego auta.

Na Moto Session w Lublinie swoje produkty prezentuje 90 wystawców, w tym polscy producenci mini-elektrycznych pojazdów, które można prowadzić bez prawa jazdy kategorii B. Najważniejszym i najbardziej ekscytującym punktem programu są jednak pokazy driftu. Samochody z 900 konnymi silnikami, dym wydobywający się spod kół, donośny ryk silnika – wszystko to można doświadczyć jako pasażer tych niesamowitych maszyn.