Motor Lublin zwiększa załogę: Trzej nowi dyrektorzy dołączają do klubu

Na nieco więcej niż miesiąc przed rozpoczęciem nowego sezonu, Motor Lublin dokonał istotnych zmian kadrowych. Oznajmił on zatrudnienie trzech nowych osób, które obejmą stanowiska na poziomie zarządczym. Nie chodzi jednak o nowych graczy, ale o wsparcie dla działu sportowego i administracyjnego klubu. Oficjalne ogłoszenie klubu w żółto-biało-niebieskich barwach ujawnia, że tą trójkę stanowią nowy dyrektor sportowy, dyrektor akademii piłkarskiej oraz dyrektor administracyjny.

Na czele tej listy stoją Michał Wlaźlik, który obejmie stanowisko dyrektora sportowego. W przeszłości 38-letni Wlaźlik pełnił identyczną rolę w Widzewie Łódź i Escoli Varsovia, a od roku 2018 był związany ze Stalą Rzeszów. Jego zaangażowanie miało kluczowy wpływ na awans Stali Rzeszów do pierwszej ligi. Teraz, w Motorze Lublin, będzie odpowiedzialny m.in. za kierowanie transferami oraz wytyczanie strategicznego kierunku dla zespołu na nadchodzący sezon i kolejne lata.

W swoim oświadczeniu dla klubu, Wlaźlik zaznaczył, że wspólnie z Grzegorzem Koprukowiakiem będą wspierać sztab trenera Stolarskiego. Ich celem jest doprowadzić do tego, by zawodnicy byli dobrze przygotowani i w pełni zaangażowani na boisku. Wlaźlik zapowiada również zwiększenie rywalizacji we wszystkich formacjach, z wyjątkiem boków obrony.