Trzej mężczyźni aresztowani za handel narkotykami na dużą skalę

Trzech podejrzanych o rozpowszechnianie substancji narkotycznych mężczyzn zostało zatrzymanych przez służby policyjne. W wyniku działań policyjnych, udało się przejąć paczki zawierające blisko 3 kilogramy narkotyków.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez nadkomisarza Kamila Gołębiowskiego z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, grupa podejrzanych prowadziła swoje działania na terenie całego miasta. Nielegalną działalność prowadzono za pośrednictwem firm kurierskich, co pozwalało na dystrybucję dużej ilości substancji psychotropowych.

W wyniku działań służb, do aresztu trafiło trzech mężczyzn w wieku 22, 38 i 40 lat. W ich posiadaniu znaleziono paczki zawierające duże ilości zabronionych substancji – przede wszystkim mefedronu oraz amfetaminy. Przewidywana łączna masa przejętych narkotyków wynosi około 3 kilogramów.

Za swoje czyny, mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Po ich doprowadzeniu do prokuratury usłyszeli zarzuty dotyczące wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. Decyzją sądu, zostali oni tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy. W przypadku udowodnienia im winy, grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.