Gdzie jest Sylwester Sołowiej?

We wsi Malewszczyzna (gmina Krasnobród) mieszkał 29-letni Sylwester Sołowiej. Mieszkał, ponieważ w ubiegłą środę opuścił dom i do tej pory nie wrócił. Trudno przypuszczać, co mogło się wydarzyć, ale trzeba wierzyć, że to zaginięcie będzie mieć szczęśliwy finał.

Co się stało?

Feralnego dnia mężczyzna wyszedł z domu, po czym wsiadł na rower (czarny, typu górskiego) i odjechał. Nie wiadomo, dokąd podróżował, pewne jest tylko to, że wyruszył w stronę wsi Kaczórki. Warto również zaznaczyć, że od tamtej pory nie było żadnego kontaktu z najbliższymi.

29-latek ma 175 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała i ma krótkie włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną bluzę z niebieskim napisem, jeansy i czarne sportowe buty. Każda osoba może pomóc w poszukiwaniach, pamiętaj też, że należy działać szybko i odpowiedzialnie (nie wiadomo, co się wydarzyło).

Jeżeli domyślasz się (lub nawet wiesz), gdzie może znajdować się zaginiony, jak najszybciej skontaktuj się z Komendą Miejską Policji w Zamościu. Kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu możliwy jest pod numerem 47 815 19 00 lub 112.