Beneficjenci funduszy europejskich zaprezentują się w trakcie dni otwartych

Dni Otwarte Funduszy Europejskich już w połowie września

Dla osób, które realizują lub już zrealizowały projekt współfinansowany z Funduszy Europejskich przeznaczona jest akcja Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w dniach 17-19 września 2021 roku.

Celem wydarzenia jest promocja zrealizowanych w Polsce projektów wykorzystujących środki unijne i zachęta do aplikowania i korzystania z takiej możliwości.

Kandydaci do złożenia wniosków o przyznanie środków w ramach funduszy unijnych poznają tajniki proceduralne i liczne korzyści wynikające z takiego zastrzyku finansowego. Dotychczasowi beneficjenci środków płynących z Unii Europejskiej będą mieli natomiast możliwość zaprezentowania oferty swoich usług – proponując je ze zniżką lub bezpłatnie. Będzie również możliwość organizacji dodatkowych wydarzeń skupiających bardziej wąskie grono odbiorców specjalistycznej wiedzy.

Zgłoszenia przyjmowane elektronicznie

Dotychczasowi beneficjenci funduszy europejskich mogą zgłaszać się do akcji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Forma Dni Otwartych jest hybrydowa – wydarzenie odbywać się będzie w takiej formie, na jaką pozwoli sytuacja epidemiologiczna. Organizatorzy mają jednak nadzieję na na liczne spotkania na żywo współorganizowane przy udziale lokalnych koordynatorów regionalnych.

Zakwalifikowane do udziału w Dniach Otwartych wydarzenia, zostaną opublikowane na stronie internetowej dniotwarte.eu Warto ją śledzić, aby poznać szczegółowy harmonogram wydarzenia. To szczególnie korzystne dla osób planujących skorzystanie z funduszy europejskich.