PKP remontuje ul. Stary Gaj

PKP prowadzi prace w okolicy wiaduktu. Ulica Stary Gaj zamknięta

Ze względu na prowadzone przez PKP prace remontowe w okolicy wiaduktu, wykonawca był zmuszono do zamknięcia jednej z ulicy.

PKP remontuje

W związku z przebudową wiaduktu kolejowego, sąsiadujący z nim fragment ulicy Stary Gaj w Lublinie musiał być zamknięty. Ulica została zamknięta trzeciego listopada, a utrudnienia potrwają jeszcze długo.

Koniec prac, tym samym otworzenie zmodernizowanej ulicy Stary Gaj powinien mieć miejsce do 20 listopada.

Ulica Stary Gaj dostanie nowe nawierzchnie, chodnik i przejścia

Podczas remontu, wykonawca przeprowadzi wszystkie niezbędne prace. Wykonawca prac całkowicie wyremontuje ulicę Stary Gaj w stolicy Lubelszczyzny, wraz z przylegającymi do niej chodnikiem i przejściami dla pieszych. Remont okolicy wiaduktu kolejowego ma trwać do 20 listopada, więc jeszcze nieco ponad tydzień.

Wykonawca wyznaczył objazd zamkniętego odcinka drogi. Mieszkańcy i przejeżdżający tędy kierowcy muszą udać się na ulice Lipską i ulicę Janowską.

Na szczęście niewielu kierowców bardzo często jeździ tą lubelska drogą, remont nie powinien więc wywołać większego zamieszania. To jedna z wielu inwestycji drogowych przeprowadzanych w regionie w ostatnich miesiącach. Urzędnicy i wykonawcy prac chcieliby zdążyć wykonać jak najwięcej robót jeszcze przed nadejściem zimy.

Sprawdź, co dzieje się na drogach Lubelszczyzny i całej Polski.