Motor Lublin podejmuje mistrza kraju

Motor Lublin podejmuję Legię Warszawa w Pucharze Polski

Grający obecnie w II Lidze Motor Lublin jest gospodarzem pierwszego meczu Pucharu Polski. Przeciwnikiem jest obecny Mistrz Polski.

Kłopoty Legii Warszawa szansą na historyczny wyczyn Lublinian

W obecnym sezonie piłkarze Legii Warszawa spisują się wręcz katastrofalnie. Po rozegraniu 13 kolejek PKO Ekstraklasy zajmują przedostatnie miejsce, mając tyle samo punktów, co Górnik Łęczna. Zespół z Lubelszczyzny ma dziewięć punktów, jednak Legia ma kilka zaległych meczów. Nic nie wskazuje jednak na to, by gra „Wojskowych” poprawiła się w kolejnych meczach.

Legia Warszawa po nieudanym starcie sezonu rozstała się z trenerem. Czesław Michniewicz zdołał w poprzednim sezonie wywalczyć Mistrzostwo Polski. Legia zagrała bardzo dobre dwa pierwsze spotkania w fazie grupowej Ligi Europy. Piłkarze ze stolicy pokonali w nich Spartaka Moskwa i zespół Premier League – Leicester City.

Dali radę Anglikom, czy pokonają piłkarzy z Lublina?

Bardzo zła forma Legii jest szansą dla zespołu Motoru Lublin. Dziś o 20:00 zacznie się spotkanie w ramach Pucharu Polski. Zobaczymy, czy grający w najmocniejszym składzie Motor da radę pokonać obecnego Mistrza kraju.

Na Arenie Lublin pojawi się dziś duża liczba sympatyków klubu z Warszawy. Kibice Legii w ostatnim czasie są świadkami historycznych, niestety w negatywnym znaczeniu, wyników. Legia wyrównała bowiem rekord porażek z rzędu. Jeżeli w kolejnym spotkaniu Ekstraklasy przegra, pobije bowiem rekord sprzed niemal stu lat.