Nowy sklep ALDI od 2.02 w Lublinie

Kolejny ALDI w Lublinie, tym razem przy ul. Nałkowskich

Sieć marketów ALDI kontynuuje swoją ekspansję w Polsce Wschodniej. W Lublinie otwiera już trzeci sklep. Tym razem lokalizacją jest okolica skrzyżowania ul. Romera z ul. Nałkowskich. Nowy ALDI w Lublinie.

Nowy ALDI w Lublinie – przy ul. Nałkowskich

Sieć marketów Aldi jest bardzo popularna w Niemczech i Europie Zachodniej. W ostatnich latach ekspansja marki sięga również do naszego państwa. Jednak w Polsce sklepy Aldi są rozpowszechnione głównie w zachodniej części kraju.

W ostatnim czasie ALDI postanowiło jednak zwiększyć swoją obecność także na schodzie Polski. Oznacza to między innymi już trzeci market w Lublinie. Otwarcie zaplanowano już na 2. lutego 2022 roku.

Nowy ALDI w Lublinie – naprzeciwko dawnej pętli

Lokalizacja nowego marketu sieci ALDI nie jest przypadkowa. Znajduje się bowiem w bardzo uczęszczanym miejscu – w okolicy skrzyżowania ul. Nałkowskich i ul. Romera. To już trzeci sklep sieci ALDI w Lublinie otworzony w ostatnich miesiącach.

Pozostałe dwa sklepy, które już z powodzeniem funkcjonują, znajdują się przy alei Spółdzielczości pracy i ul. Sendlerowej. Sieć nie zwalnia tempa – planuje już otworzenie kolejnego marketu. Czwarty sklep powstanie w nowobudowanym parku handlowym przy ulicy Gęsiej w stolicy Lubelszczyzny.

Jak ALDI zachęca nowych klientów do przyjścia?

Otwarcie sklepu zaplanowane jest na drugi dzień lutego. Wtedy na klientów czekają liczne promocje. Warto więc przyjść w ten dzień i skorzystać z nich. Koło nowego ALDI stanie także paczkomat sieci InPost.

Wkrótce swoje otwarcie będzie miał też pierwszy sklep ALDI w Łowiczu.