Wózki elektryczne z joystickiem – Wynajem, refundacja NFZ, dofinansowanie PCPR

Odpowiednie dostosowanie jakiegokolwiek sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego do potrzeb i stopnia niepełnosprawności pacjenta. Indywidualne podejście do każdego schorzenia jest kluczowe do bezpiecznego spełniania funkcji danego urządzenia i efektywnego procesu rehabilitacji. Dlatego wysoce wyspecjalizowane wózki inwalidzkie elektryczne z joystickiem, to nieoceniona pomoc dla osoby niepełnosprawnej z bardzo ograniczoną motoryką. Zapoznaj się ze specyfiką i zaletami produktu. Rozważ wynajem wózka i dowiedz się, na czym polega refundacja NFZ i dofinansowanie PCPR.

Wózek z joystickiem SKIB-MED – nowe możliwości

Bardzo często sprzęt medyczny nie tyle, co wspomaga, a umożliwia funkcjonowanie i względnie samodzielne życie. Obecnie rynek medyczny oferuje coraz to nowsze i precyzyjne rozwiązania, by jak najbardziej usamodzielnić pacjentów i wspomóc również Jego opiekunów. Wózek inwalidzki elektryczny z joystickiem to ogromna szansa na usprawnienie i częściowe usamodzielnienie chorych z osłabioną motoryką mięśniową i nie mogą korzystać i tradycyjnych wózków.

Wózki inwalidzkie tej kategorii są napędzane elektrycznym akumulatorem, dlatego eliminują konieczność ciągłej pomocy opiekuna, a wydajne baterie wystarczą na długie spacery. Sterowanie odbywa się przy pomocy joysticka umieszczonego w panelu przy podłokietniku. Dzięki temu nie wymagają pełnego zakresu ruchów – są przeznaczone dla pacjentów o dużych ograniczeniach sprawności motorycznej. Duże, wygodne siedzisko oraz pasy zabezpieczające gwarantują utrzymanie poprawnej postawy i wygodę podczas każdej podróży. Sprawdź dostępne modele na SKIB-MED.pl i zadbaj o komfort życia swojego podopiecznego.

Wypożyczalnia SKIB-MED – na czym to polega?

Dzięki SKIB-MED inwestycja w wózek elektryczny z joystickiem nie musi się to wiązać z dużymi kosztami. Firma prosperuje również jako wypożyczalnia, aby umożliwić dostęp do dóbr medycznych dla każdego potrzebującego. Oferowany sprzęt jest każdorazowo serwisowany i dokładnie sprawdzany zarówno przed, jak i po jego wypożyczeniu tak, aby zapewnić Ci bezawaryjny, bezpieczny egzemplarz. Wystarczy umówić się z przedstawicielem firmy na bezpłatną konsultację w celu ustalenia wszelkich szczegółów, a wózek trafi w Twoje ręce.

Refundacja NFZ i dofinansowanie PCPR – komu przysługuje i jak je uzyskać?

Refundacja NFZ oraz dofinansowanie PCPR częściowo lub w całości pokrywa koszt zakupu sprzętu ortopedycznego, lub rehabilitacyjnego. Program obejmuje każdego poszkodowanego, ubezpieczonego w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS. Osoba starająca się o ubezpieczenie, musi posiadać aktualne orzeczenie o stopniu i specyfiki niepełnosprawności. Dzięki kwalifikacjom i doświadczeniu, zespół SKIB-MED dysponuje odpowiednią wiedzą w zakresie ubiegania się o środki refundacyjne NFZ i PCPR i wesprze Cię w procesie ubiegania się o proces realizacji dofinansowania. W celu uzyskania szczegółowych informacji, skontaktuj się z profesjonalistami SKIB-MEDu.