Za wysokie ceny i bojkot meczu

Kibice Motoru Lublin zapowiadają bojkot meczu ćwierćfinałowego Pucharu Polski, który ma odbyć się niebawem. Przypomnijmy, że jest to mecz przeciwko Rakowowi Częstochowa. Kibice drużyny nie ukrywają, że ostatnia podwyżka cen jest dla nich nie do przyjęcia. Właśnie z tego powodu zamierzają protestować.

Ceny biletów w górę

Okazuje się, że obecnie bilety kosztują 55 złotych, a od 20 lutego wzrosną do 65 złotych. Właśnie ta podwyżka wywołała niezadowolenie wśród sympatyków klubu. W specjalnym oświadczeniu fani wyrazili swoje niezadowolenie z cen biletów i ogłosili, że nie będą prowadzić promocji ani zachęcać do licznej obecności na stadionie. Nie będzie również mowy o prowadzeniu dopingu. Mimo to, kibice nie chcą, aby ktokolwiek zrzucał winę za swoje decyzje na nich i pozostawiają decyzję o przybyciu na mecz każdemu z osobna. Klub Motor Lublin planuje opublikować oficjalne stanowisko w tej sprawie, jednak nie wiadomo jeszcze, czy ceny biletów ulegną zmianie. Fani zapowiedzieli, że będą dopingować drużynę w kolejnych rozgrywkach ligowych, które wznowią się 24 lutego.

Kilka słów o drużynie Motor Lublin

Motor Lublin to polski klub piłkarski z siedzibą w Lublinie. Został założony w 1950 roku. Obecnie gra w rozgrywkach II ligi, czyli drugiej klasie rozgrywkowej w Polsce. Drużyna Motor Lublin może pochwalić się wieloma osiągnięciami w swojej historii, w tym m.in. zdobyciem Pucharu Polski w 1982 roku i zdobyciem wicemistrzostwa Polski w 1983 roku. Ponadto klub wielokrotnie brał udział w rozgrywkach ekstraklasy i występował na europejskich arenach.