Bezawaryjność i niezawodność maszyn rolniczych od krajowego dostawcy sprzętu rolniczego Rolnex!

Firma Rolnex to sklep rolniczy w Lublinie, który oferuje wysokiej jakości i niezawodne maszyny rolnicze. Jako krajowy dostawca hurtownia ta doskonale rozumie potrzeby rolników w Polsce oraz przygotowuje ofertą w oparciu o nie. Przedstawiciele firmy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że bezawaryjność i bezpieczeństwo użytkowania sprzętu to cechy, które powinny posiadać pojazdy eksploatowane w gospodarstwie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Rolnex.pl.

Zaufany dostawca z województwa lubelskiego 

Sklep Rolnex oferuje maszyny rolnicze w Lubelskiem oraz w innych regionach Polski. Siedziba firmy znajduje się w okolicy Lublina. Oferowane pojazdy można zobaczyć w parku maszyn. To niezwykle wygodne rozwiązanie. Firma Rolnex to sklep z częściami rolniczymi oraz dystrybutor maszyn, który swoją pozycję na rynku buduje już od ponad 25. lat. W tym okresie dał się poznać z tego, że proponowane rozwiązania są niezawodne, bezawaryjne i z powodzeniem mogą być eksploatowane w gospodarstwie przez lata. Wszystko z korzyścią dla rolnika. 

Ciągniki rolnicze Prokmor i Lovol 

Od jakiegoś czasu w ofercie Rolnex znajdują się nowe ciągniki rolnicze. To produkty producentów Prokmor i Lovol. Z roku na rok zyskują one uznanie wśród polskich odbiorców, którzy poszukują wydajnych i niezawodnych maszyn w rozsądnej cenie. Właśnie takie są traktory od wspomnianych producentów. Dobry stosunek ceny do jakości ich wykonania to nie jedyna zaleta. Warto również zwrócić uwagę na nowoczesny i wydajny układ hydrauliczny. Dzięki temu do ciągnika z powodzeniem można podłączyć różnego rodzaju sprzęty, w tym m.in.: kosiarki, prasy, glebogryzarki, zgrabiarki, rozrzutniki i inne. W ten sposób skompletujesz zestaw maszyn, które są niezbędne do prowadzenia wydajnego gospodarstwa rolnego przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów produktywności i bezpieczeństwa. 

Starannie dobrane maszyny rolnicze

Oczywiście w hurtowni Rolnex przygotowano także ofertę innych maszyn rolniczych. Przeznaczone są do intensywnej eksploatacji w polskich warunkach. Są odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych i przy odpowiedniej konserwacji, zapewnią spokojną i wydajną pracę na lata. W asortymencie Rolnex uwzględniono m.in.:

 • ładowacze;
 • rozsiewacze;
 • prasy;
 • rozdrabniacze;
 • kosiarki;
 • przyczepy;
 • agregaty uprawowe;
 • siewniki;
 • sadzarki;
 • opryskiwacze;
 • glebogryzarki;
 • kultywatory;
 • i inne. 

Pochodzą one on renomowanych producentów. Zespół Rolnex.pl dba o to, aby każda pojedyncza maszyna charakteryzowała się bezawaryjnością i niezawodnością przez lata. Ponadto duży nacisk kładzie się na wydajność sprzętu oraz jego odporność na intensywną eksploatację. W ten sposób klienci Rolnex otrzymują tylko dokładnie sprawdzone maszyny rolnicze spełniające najwyższe rynkowe standardy. 

Szeroki wybór części do ciągników i innych maszyn rolniczych 

Hurtownia Rolnex to nie tylko dystrybutor gotowych ciągników i innego sprzętu. To także sklep z częściami do maszyn rolniczych. Obecnie oferta firmy należy do najbardziej rozbudowanych w Polsce. Obejmuje produkty przeznaczone do nowych maszyn oraz do pojazdów, które od kilkudziesięciu lat użytkowane są w polskich gospodarstwach rolnych. Dzięki temu każdy rolnik znajdzie odpowiednie części do swojego sprzętu. Dotyczy to zarówno części oryginalnych, jak i sprawdzonych i bezawaryjnych zamienników. Doświadczony zespół ekspertów Rolnex pomoże Ci w zakupie w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Pod tym kątem sklep z częściami do ciągników i innych maszyn Rolnex to gwarancja zakupu trafionych i niezawodnych produktów. 

Skorzystaj z oferty Rolnex

Jeżeli jesteś na etapie poszukiwań maszyny rolniczej lub części do ciągników rolniczych, to zachęcamy do sprawdzenia oferty Rolnex.pl. To miejsce stworzone przez prawdziwych ekspertów, którzy pod uwagę biorą bieżące potrzeby rolników oraz trendy rynkowe w obszarze zarządzania gospodarstwami rolnymi. Asortyment już teraz zawiera wydajne maszyny i wiele tysięcy części, a oferta wciąż się rozwija. Zapraszamy do skorzystania z oferty krajowego dostawcy maszyn rolniczych Rolnex oraz do postawienia w swoim gospodarstwie na bezawaryjność i niezawodność.