MotoPiknik/MotoKropla Chełm 2023: spotkanie miłośników motocykli w Chełmie

Stowarzyszenie Motocyklistów Chełmskich „Niedźwiedzie Wschodu” serdecznie zaprasza wszystkich miłośników jednośladów na kolejną edycję imprezy MotoPiknik/MotoKropla Chełm 2023. Wydarzenie to odbędzie się z pomocą chełmskiej Kumowej Dolinie, a planowany termin to sobota, 18 czerwca.

W trakcie tego spotkania, uczestnicy będą mieli okazję wesprzeć innych, oddając krew oraz uczestniczyć w pokazie ratownictwa medycznego. Ponadto organizatorzy przewidzieli mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami do zdobycia. Wśród nich znalazła się możliwość jazdy motocyklem BMW R18 na okres jednego dnia.

Jak zwykle podczas tego typu wydarzeń, uczestnicy będą mogli wziąć udział w paradzie motocyklowej, która przejdzie ulicami chełmskiego miasta. Oprócz tego nie zabraknie mocnych rockowych dźwięków. Na scenie amfiteatru zaprezentują się takie zespoły jak: Seeking Dreams, Trap, Treeskillers, a także gwiazda wieczoru – Nadmiar.

Wieczorne atrakcje przewidują integrację wokół ogniska. Uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać z bezpłatnego noclegu na specjalnie przygotowanym polu namiotowym. Rano organizatorzy zapewnią smaczny żurek na rozpoczęcie kolejnego dnia pełnego emocji związanych z motocyklami i miłośnikami jednośladów.