Zwierzyniec świętuje – impreza w Parku Środowiskowym

W dniach 17 i 18 czerwca, w Parku Środowiskowym w Zwierzyńcu odbędzie się dwudniowa impreza pełna atrakcji dla wszystkich. W sobotę, 17 czerwca, od godziny 15 radość dzieciaków zagwarantują różnorodne animacje, zabawy i konkursy. Ponadto będzie możliwość odwiedzenia stoisk takich podmiotów jak Roztoczański Park Narodowy, miejscowe Warsztaty Terapii Zajęciowej czy też Nadleśnictwo. W trakcie tej części imprezy przewidziano także emocjonującą grę miejską.

We sobotnie popołudnie, o godzinie 20, na scenie zaprezentują się zespoły „Jedno Marzenie”, „Stojan” oraz „Spontan”. Po ich występach goście będą mogli bawić się na dyskotece prowadzonej przez DJ Slasher-a.

Dzień później, 18 czerwca, impreza zostanie wznowiona o godzinie 12. Tego dnia na uczestników czeka mini festiwal teatralny dedykowany dzieciom i młodzieży. Spektakle zaprezentują między innymi Teatr z Kapelusza z Krakowa oraz Fundacja Banina. O godzinie 16 w Parku Środowiskowym będzie miała miejsce inauguracja XVIII Roztoczańskiego Przeglądu Orkiestr Dętych im. Jana Sochy. Program tego wydarzenia obejmuje wspólny przemarsz oraz występy poszczególnych orkiestr.